Odpowiedz 
przedszkole montessori w katowicach słyszał ktoś o takim?
Crabec39 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
przedszkole montessori w katowicach słyszał ktoś o takim?
słyszeliście kiedyś o przedszkolu prowadzonym metodą montessori? koleżanka dziecko do takiego odprowadza i w sumie dla mnie to nowość, zaskoczyła mnie, bo kiedyś takich nie byłoDuży uśmiech co sądzicie o takich nowych metodach i w ogóle o tej metodzie?
05-28-2014 08:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Diamo50 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
RE: przedszkole montessori w katowicach słyszał ktoś o takim?
jak dla mnie spoko. dobrze, że różne rzeczy są u nas wprowadzane i mamy do nich dostęp. sama metoda wydaje się być fajna, bo dzieci tam po prostu rozmawiają po angielsku a przy tym każde dziecko uczy się we własnym tempie, nie ma narzucanych zadań, że tu i teraz musi umieć, to i to. wydaje mi się, że jest to fajna metoda. ciekawe jak później dzieci po takim przedszkolu wypadają na tle innych, które chodziły do normalnej placówki.
05-28-2014 08:25 AM
Risme63 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
RE: przedszkole montessori w katowicach słyszał ktoś o takim?
muszę przyznać, że dla mnie takie przedszkole i ta metoda to absolutna nowość i bez poczytania o tym się nie obeszło, a najlepiej u samego źródła: http://www.anglojezyczne.com/content/pag...index.html , jak dla mnie sensowna jest ta metoda. póki co w wieku przedszkolnym można w taki sposób uczyć dziecko, ale później wydaje mi się, że uporządkowana wiedza, obowiązek nauki jest wskazany. do tego podoba mi się, że dzieci cały czas posługują się językiem angielskim.
05-28-2014 08:28 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: